خدمات تخصصی پژوهش طراحی

پژوهش طراحی می‌تواند به فهم بهتر انسان‌ها، سامانه‌ها و رویّه‌ها در هر سازمان و کسب‌وکاری کمک کند. موفقیت محصولات و خدمات، رویه‌های درون‌سازمانی، و هویت راهبردی بدون این فهم امکان‌پذیر نیست.

زاین نخستین جامعهٔ پژوهشگران طراحی فارسی‌زبان است که به‌صورت تخصصی تنها بر پژوهش طراحی تمرکز دارد و بنابراین می‌تواند به سازمان‌ها و کسب‌وکارها در بهره‌گیری از آن کمک کند.

زاین از این امکان برخوردار است که، با برگزاری دوره‌های آموزشی مسئله‌محور، کارکنان سازمان یا کسب‌وکار شما را در کاربرد پژوهش طراحی توانمند سازد. این توانمندی‌ها طیف گسترده‌ای از روش‌ها (کاربرپژوهی تا اقدام‌پژوهی) را دربرمی‌گیرد.

زاین توانایی آن را دارد که پروژه‌هایی مبتنی بر پژوهش طراحی در سازمان شما تعریف و اجرا کند. و هم‌زمان ــ با خلق ابزارها و رویه‌های اختصاصی، برای پروژه‌های آینده ــ پژوهش طراحی را به‌عنوان عنصری پایدار در سازمان شما نهادینه کند.

زاین همچنین قادر است با طراحی برنامه‌های مربی‌گری (کوچینگ) تخصصی، راه طراحان، مهندسان و سایر متخصصان رشته‌های مرتبط را برای تبدیل‌شدن به پژوهشگران طراحی هموار سازد.

بهره‌گیری از این خدمات نه‌تنها توانمندی افزون‌تری برای سازمان شما را به‌همراه خواهد داشت، بلکه به ادامهٔ فعالیت زاین به‌عنوان یک جامعهٔ تخصصی در این زمینهٔ نوپا یاری می‌رساند.

برای تماس با ما در این زمینه، کافی است فرم زیر را پر کنید.